Kategorijas
Uncategorized

Iespēja apgūt TBRI® metodi

Maija sākumā Latviju atkārtoti apmeklēs fantastiskās un pieredzes bagātās TBRI® lektores no “Kārinas Pērvisas Bērnu attīstības institūta” un “Halo Project International” ASV, kas trīs dienu garumā apmācīs “Pleca” jaunās “Vecāku izglītības programmas” trenerus, par soli pietuvojoties labdarības maratona mērķa īstenošanai – programmu ieviest visā Latvijā.

Ņemot vērā cilvēku lielo interesi par šo metodi un programmu, esam nolēmuši ārpus intensīvajām trīs dienu treneru apmācībām piedāvāt iespēju ikvienam interesentam iepazīties ar TBRI® metodes teoriju un praksi atsevišķā vienas dienas seminārā.
Norises laiks: 7. maijs (8:30-17:30);
Norises vieta: “Draugiem Group” telpas O. Vācieša ielā 6B, Rīgā.
Dalības maksa: 85 EUR. Seminārs notiks angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Semināru vadīs:

  • Sāra Merkado (Sarah Mercado) – TBRI® mentore un trenere  no “Kārinas Pērvisas Bērnu attīstības institūta” („Karyn Purvis Institute of Child Development“) ASV;
  • Sindija Lī (Cindy R. Lee) – TBRI® mentore, grāmatu autore un ģimeņu terapeite no “HALO Project International”, ASV;
  • Kodi Stīvensa (Kodi Stephens) – TBRI® mentore, Latvija.

Semināra saturs: 

  • Piesaistes teorija;
  • Bērna smadzeņu attīstība un neirozinātne;
  • Traumas ietekme uz cilvēka attīstību;
  • TBRI® pamatprincipi (teorija un prakse).

Seminārā aicinām piedalīties gan jomas profesionāļus, kuru darbs saistīts ar bērnu aprūpi, izglītības, medicīnas un sociālo sfēru, gan citus interesentus, kuri vēlas iegūt vērtīgas un praktiski noderīgas zināšanas par bērnu aprūpi un audzināšanu saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem neirozinātnē un piesaistes teorijā. 
Šis seminārs būs lielisks veids, kā paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju, un iegūtās zināšanas varēsiet izmantot ne tikai darbā ar bērniem un vecākiem, bet arī ikdienas saskarsmē.

Lai pieteiktos dalībai vienas dienas seminārā, lūdzam aizpildīt anketu līdz 24. aprīlim. Lūdzam ņemt vērā, ka vietu skaits seminārā ir ierobežots, un laicīgāk iesniegts pieteikums sniedz lielāku iespēju piedalīties seminārā: 
aizpildīt anketu

Baiba Dambe, programmas vadītāja
Tālrunis jautājumiem: 29119938