Kategorijas
Uncategorized

Šobrīd norisinās jau deviņas VIP grupas!

Fonda PLECS dzīvē ir noslēdzies liels posms – pēc deviņu mēnešu intensīva darba pagājušajā nedēļā sākās jaunās “Vecāku izglītības programmas” jeb VIP apmācības, kuras tiek īstenotas, izmantojot labdarības maratonā “Dod pieci!” saziedotos līdzekļus.

Šobrīd ir nokomplektētas deviņas apmācību grupas, un mācības uzsākuši 126 jaunie vecāki – Rīgā, Jūrmalā, Mārupē un drīzumā arī Liepājā. Jaunu grupu komplektēšana turpināsies gan Rīgā, gan citās pilsētās.

Pirmā nedēļa ir aizritējusi ļoti veiksmīgi, ir saņemtas pozitīvas atsauksmes gan no dalībniekiem, gan treneriem. Esam priecīgi redzēt un iepazīt tik daudz ieinteresētu, zinātkāru un apzinātu vecāku, kuri vēlas mācīties un pilnveidot savas vecāku prasmes. Cilvēki, kuri apmeklē apmācības, ir ļoti dažādi – katrs ar savu pieredzes bagāžu, gaidām un bažām, bet visi ar vienu mērķi – kļūt par vēl zinošākiem un prasmīgākiem vecākiem!

Lai gan par ziedojumiem varēsim apmācīt tikai 583 cilvēkus, jau šobrīd aktīvi darbojamies, meklējot sadarbības iespējas ar pašvaldībām visā Latvijā. 

Sakām lielu paldies ziedotājiem un katram, kurš ir atbalstījis PLECS ceļā uz šī projekta īstenošanu! Esam radījuši patiešām spēcīgu programmu un ceram, ka tā būs noderīga un vērtīga daudziem jaunajiem vecākiem visā Latvijā! Īpašs paldies Latvijas Nacionālajai bibliotēkai un personīgi Annai Muhkai par atbalstu un atsaucību, atvēlot mums telpas apmācību norisei. Un liels paldies “Galleria Riga” komandai, ar kuras gādību drīzumā varēsim sākt organizēt apmācības pašā Rīgas sirdī. Paldies!

Lai gan par ziedojumiem varēsim apmācīt tikai 583 cilvēkus, jau šobrīd aktīvi darbojamies, meklējot sadarbības iespējas ar pašvaldībām visā Latvijā, kuras šo programmu vēlētos arī turpmāk nodrošināt saviem iedzīvotājiem, tādēļ aicinām ikvienu vecāku, kuru interesē drošu un saiknē balstītu attiecību veidošana ar saviem bērniem, apmeklēt vietni http://vecakiem.plecs.lv un pieteikties apmācībām!

Vecāku izglītības programma – investīcija sabiedrībā!