Kategorijas
Uncategorized

Jaunas telpas VIP apmācībām

Īstenojot “Vecāku izglītības programmu” (VIP), laika gaitā esam iepazinušies un veidojuši sadarbību ar daudziem jo daudziem atbalstītājiem. Arī šoreiz izdevies atrast domubiedrus, lai kopīgiem spēkiem īstenotu kādu VIP ļoti svarīgu darbu – iekārtotu jaunu telpu, kurā apmācības varēs notikt katru dienu.

Sākot sadarbību ar t/c Galleria Riga, kas mums atvēlējis telpu apmācību organizēšanai, sākotnēji bijām uztraukušies – kā gan mēs to visu iekārtosim, lai telpa iegūtu jaunu elpu un vecāki šeit justos omulīgi un gaidīti? Kā aizpildīsim lielo plašumu, kur atradīsim mēbeles, paklājus, projektoru? Tik daudz nezināmā un paveicamā pāris nedēļu laikā! Šodien varam teikt, ka viss izdevies necerēti labi, un tieši pateicoties mūsu atbalstītājiem!

Kopā mēs varam tik daudz! 

Sakām sirsnīgu paldies JYSK LV par ziedotajām mēbelēm – plauktiem, dīvānu, galdiņiem – telpa nu ir tik mājīga! Paldies Anita Baltace no uzņēmuma SIA “AC konsultācijas” par ziedoto projektoru – bez tā apmācības nemaz nevarētu notikt! Paldies Inspired par interjera priekšmetiem, krēsliem, tāfeli un, galvenais, muskuļiem un darba rokām – uz jums vienmēr var paļauties! Liels paldies kolēģiem no PLECS, kuri tīrīja, pucēja, bīdīja un cilāja – kopā mēs varam tik daudz! Bet vislielākais paldies t/c Galleria Riga par iespēju izmantot šo telpu, nodrošinot vecākiem iespēju mācīties tik brīnišķīgā un centrālā vietā!
Pirmā VIP apmācību grupa jaunajās telpās sāksies jau šodien, 10. decembrī, to vadīs PLECA treneris Lauris Bokišs.

Ja vēlies pieteikties “Vecāku izglītības programmas” apmācībām, aizpildi pieteikumu vietnē vecakiem.plecs.lv. Par ziedotāju līdzekļiem kopumā tiek apmācīti 583 jaunie vecāki, bet aktīvi darbojamies, lai sadarbībā ar pašvaldībām turpinātu programmas īstenošanu arī pēc tam.

Atbalsti arī šī gada #DodPieci labdarības maratonu — tas ir reāls un efektīvs instruments, ar kura palīdzību tiešām mainās un uzlabojas mūsu sabiedrība! Tas ir veids, kā īstenojas visneticamākais!