Kategorijas
Uncategorized

Cēsis – pirmā pašvaldība, kas ievieš VIP

Cēsis kļūst par pirmo pašvaldību Latvijā, kas jau no marta piedāvās fonda Plecs inovatīvo, jaunākajos zinātniskajos pētījumos balstīto “Vecāku izglītības rogrammu” saviem jaunajiem vecākiem bez maksas!

Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” darbiniecēm Ivetai Kalniņai un Ivetai Sietiņsonei, Cēsu pilsētas vidusskolas direktorei Aijai Sīmanei un Cēsu 4. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Līgai Balodei 2019. gada maijā bija lieliska iespēja piedalīties Fonda “Plecs” rīkotājās “Vecāku izglītības programmas” (kas balstīta uz ASV izstrādāto metodi TBRI®) treneru apmācībā un pārliecināties par tās unikalitāti!

“Jau tad sapratām, cik svarīgi šādu apmācību iziet visiem vecākiem, kuri ir bērniņa gaidībās vai bērniņš tikko nācis pasaulē, lai saprastu cik svarīgi ir bērniņa pirmie trīs dzīves gadi un cik daudz no tā, kā mēs pratīsim bērniņu audzināt šajā vecumā, ir atkarīga bērna pilnvērtīga attīstība. Tāpēc Cēsis izlēma uzrunāt fondu “Plecs” par šādu apmācību organizēšanas iespēju Cēsīs. Un nu jau varam būt priecīgi, ka tieši divas vecāku apmācību grupas ir notikušas par Fonda “Plecs” līdzekļiem, bet tās turpināsies un jau marta sākumā notiks nākamā vecāku (abu vecāku) apmācību grupa, kuru jau finansēs Cēsu novada pašvaldība par konkursā “‘Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība” iegūtajiem līdzekļiem! Aicinām Cēsu novada jaunos vecākus pieteikties apmācībām, kas sāksies jau martā!”, stāsta Cēsu Sociālā dienesta vadītāja Iveta Sietiņsone.