Kategorijas
Uncategorized

VIP programmai jauna FB lapa!

Ar prieku paziņojam, ka “Vecāku izglītības programmai” nu ir jauna Facebook lapa – https://www.facebook.com/vip.plecs

“Vecāku izglītības programmas” sākums meklējams 2018. gada nogalē, kad tika īstenots “DodPieci!” labdarības maratons un savākti līdzekļi jaunas, zinātnē balstītas mācību programmas izveidei, kas domāta tieši jaunajiem vecākiem! Pēc pusotra gada varam teikt, ka programma ir izaugusi, apliecinājusi savu unikalitāti un saņēmusi tikai vislabākās atsauksmes gan no tās dalībniekiem, gan jomas profesionāļiem, tādēļ turpinām izvirzīt arvien jaunus mērķus un piedāvāt programmu arvien plašākam cilvēku lokam – vecākiem, vecvecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, uzņemošajām ģimenēm un ikvienam, kura darbs vai ikdiena ir saistīta ar jebkura vecuma bērnu aprūpi.

Vēlamies teikt lielu paldies programmas autorei Cindy R. Lee, LCSW LADC no HALO Project par uzticēšanos, profesionalitāti un atbalstu visos programmas tapšanas posmos! Tāpat esam pagodināti sadarboties ar pētniekiem, pasniedzējiem un TBRI intervences autoriem no TCU – Texas Christian University un Karyn Purvis Institute of Child Development – Sarah Mercado, Amber D. Given un Leah Gilliam, kas bijuši liels atbalsts programmas tapšanā un treneru apmācībās. Īpašs paldies arī Kodi Kingai Stīvensai, Jovitai Anikinaitei, Ņikitam Bezborodovam un Andrijai Likovai par padomu un atbalstu programmas īstenošanā.

Jaunajā programmas FB lapā turpināsim publicēt aktualitātes, kas saistītas ar VIP grupām Rīgā un reģionos, kā arī dalīsimies ar vērtīgiem resursiem vecākiem un citiem bērnu aprūpētājiem par tēmām, kas saistītas ar bērnu audzināšanu, attīstību, piesaistes veidošanu, sensorajiem procesiem, drošām attiecībām un pozitīvo disciplinēšanu!

Mēs zinām, ka vecākošana var būt viegla! Pievienojies un uzzini, kā!