Kategorijas
Uncategorized

Labākā dāvana tētim

Mēs, vecāki, saviem bērniem ilgu laikam esam visideālākie un apbrīnojamākie cilvēki uz pasaules. Tas, protams, ir līdz pusaudžu vecumam, kad mēs viņiem sākam mazliet “besīt”, vai ne? 🙂 Bet līdz tam esam iecelti teju dievu kārtā, un mūs uzlūko ar apbrīnas pilnām acīm, kad spējam atbildēt gandrīz vai uz jebkuru viņu jautājumu, izskaidrot, kāpēc ducina pērkons un kā no sēkliņas izaug baziliks. Kā gan mēs to visu varam zināt? Maģija!

Bet tēti ir pavisam īpaša kategorija – supermeni zemes virsū! Visgudrākie, vissmieklīgākie, visstiprākie, vismīļākie, visdrosmīgākie un dauzonīgākie! Ar viņiem kopā var darīt blēņas, pa kluso apēst trešo saldējumu un lēkāt pa peļķēm, kamēr ūdens smeļas pa ausīm iekšā!

Sveicam visus supermenus Tēvu dienā! Un atceries, ka pat supermeni iet uz sporta zāli. Ja gribi nonākt nākamajā līmenī, piesakies “Vecāku izglītības programmai” jau šodien! https://vecakiem.plecs.lv/piesakies

Tikai trīs dienas, no 10.-13. septembrim piedāvājam izmantot īpašu Tēvu dienas piedāvājumu – iegādāties dāvanu karti supertētim ar 30% atlaidi! Dāvanu karti tētis varēs izmantot dalībai jebkurā no aktuālajām “Vecāku izglītības programmas” grupām septembrī, oktobrī vai novembrī. Nelauzi galvu par labāko Tēvu dienas dāvanu – raksti uz baiba@plecs.lv un piesakies dāvanu kartei par īpašo cenu – tikai 160 Eur!