Piesakies “Vecāku izglītības programmai”!

Tagad VIP mācības ir pieejamas ikvienam! Programma palīdzēs vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, auklītēm un citiem bērnu aprūpētājiem, kas vēlas labāk izprast sevi un savus bērnus jebkurā vecumposmā! 

Māksla satikties ar sevi un saviem bērniem!
Programma ir solis ceļā uz dziļāku sevis izpratni, savu un bērna vajadzību apzināšanos. Tas ir ceļš uz drošām un emocionāli tuvām attiecībām ģimenē. Esi viens no VIP – pievienojies programmai un kļūsti par vēl labāku vecāku un partneri! Gudri vecāki – laimīgi bērni! 

Programmas izmaksas vienam cilvēkam – 229 EUR*

Apmaksas kārtība:

  • Rezervācijas maksa 29 EUR apmērā (neatgriežama) jāveic ne vēlāk kā 3 darba dienas pēc rēķina saņemšanas;
  • 1. maksājums 100 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 3 darba dienas pirms nodarbību sākuma;
  • 2. maksājums 100 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 3 darba dienas pirms 5. nodarbības sākuma.

    *Tavs maksājums ne tikai segs mācību izmaksas, bet arī dos iespēju programmu katrā grupā apgūt vismaz diviem vecākiem no uzņemošajām ģimenēm (audžuvecākiem, adoptētājiem vai aizbildņiem) vai sociālā riska ģimenēm!

Šajā video “Vecāku izglītības programmas” trenere Ramona Treilona stāsta par programmu: “”Vecāku izglītības programma” Tev sniegs daudzas atbildes, tā Tev dos mierinājumu, bet galvenais – tā Tevi iedrošinās būt par pietiekami labu vecāku! Pievienojies!

“Šie pieredze ir uzlabojusi manas attiecības gan ar sievu, gan dēlu. Esmu arī ļoti daudz uzzinājis par sevi. Neviens no mums nav perfekts, bet ikviens var kļūt labāks. Šī programma man tajā ir palīdzējusi, un ticu, ka palīdzēs arī Tev!”

-Tētis, VIP absolvents-

Video atsauksme no “Vecāku izglītības programmas dalībnieces Amandas Priedītes, kura programmu apguva pie treneres Evitas Žvagiņas-Jākobsones.

100% vecāku iesaka programmu apmeklēt arī citiem!
98% programmas absolventu atzīst, ka VIP ir mainījusi viņu audzināšanas paradumus, un iegūtās zināšanas šajā saspringtajā laikā ir īpaši noderīgas.

“Mīļais vecāk!
Šīs 7 nedēļas bija fantastiski intensīvi iedvesmojošas ne tikai ar rūpīgo, vērtīgo informāciju, kuru ieguvu, bet arī ar pavisam vienkāršām, sirsnīgām sarunām un “fīčām”, kuras tika nodotas mums. Es pavisam noteikti esmu daudz labāka mamma, kā pirms 7 nedēļām, un esmu pārliecināta, ka arī Tev tas izdosies! “