Treneri

Ramona Treilona

PEP mamma, zīdīšanas konsultante, programmas “Piedzimstot bērniņam” vadītāja. Esmu trīs bērnu (Paulas, 15, Luīzes, 12 un Viļa, 5) mamma. Dabas, skaistuma un cilvēku mīļotāja. Ikdienā vadu apmācības vecākiem gaidību laikā, kā arī dodos mājvizītēs pie ģimenēm ar bērniņu no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam. Savā darbā redzu, ka ikviens vecāks vēlas dot savam bērniņam to labāko, tāpēc ar prieku dalos zināšanās un pieredzē!

Andrija Likova

Psiholoģe un sistēmiskā ģimenes psihoterapijas speciāliste, pasniedzēja, 3 bērnu mamma.

Vēsma Sandberga

“Latvijas Kristīgās alianses bāreņiem” valdes priekšsēdētāja, ģimeņu atbalsta centra “Tilts” sociālā darbiniece, 3 bērnu mamma, adoptētāja.

Lauris Bokišs

Lauris Bokišs ir divu puiku tētis, biedrības ģimenes atbalstam “Tēvi” vecāku izglītības nodarbību vadītājs. Laurim ir ilggadēja pieredze izglītotāja darbā visos vecuma posmos – sākot no pirmsskolas līdz pat augstskolai, kā arī darbā ar pieaugušajiem. Lauris ir smēlies zināšanas un pieredzi Dardedzes veidotajās izglītības programmās un dažādos starptautiskos projektos.

Evita Žvagiņa – Jākobsone

Savā profesionalajā dzīvē esmu sertificēta Bērnu nesāšanas konsultante un sertificēta Zīdīšanas konsultante. Jau 13 gadus ik dienas esmu pēcdzemdību atbalsta persona jaunajiem vecākiem. Vadu dažādas nodarbības par zīdaiņu aprūpi, nēsāšanu un zīdīšanu, dodos mājvizītēs pēc bērniņa piedzimšanas. Savā personīgajā dzīvē esmu divu pusaudžu vecuma dēlu mamma, sportiste un mūzikas mīļotāja. Esmu laimīga būt klāt visur, kur runājam par attiecībām ar mūsu bērniem, jo katrs apzinātais solis mūsu personīgajās dzīvēs pasauli veidos par mazliet skaistāku un labāku vietu mūsu bērniem.

Līga Zelmene – Laizāne

3 bērnu mamma (meitām 6 un 15, dēlam – 10 gadi). Līgas aizraušanās – sevis un ģimenes attiecību izzināšana, un centieni labāk izprast pašai savus bērnus – jau vairāk kā 10 gadus ir bijusi noteicošā viņas šābrīža profesionālajā ceļā. Nu jau vairāk kā 7 gadus Līga ir sertificēta PEP (pirmā emocionālā palīdzība) mamma – sniedz individuālu psiholoģisko atbalstu vecākiem ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam, tikpat ilgi vada arī topošo PEP mammu un dūlu apmācības, šobrīd ir arī supervizore apmācībā un vada mammu un mazuļu atbalsta grupas ģimenes psiholoģijas centrā “Līna”. 

Ilga Sirmele

Atbalstīšana un izglītošana ir divas jomas, kuras dzīvo ar mani un manī jau kopš pašas bērnības. Šobrīd tās īstenoju dažādās sfērās gan savā privātajā dzīvē, audzinot 2 meitiņas, gan profesionālajā – esmu sertificēta PEP (pirmās emocionālās palīdzības) mamma, sniedzu atbalstu jaunajiem vecākiem jau kopš bērniņa dzimšanas. Strādāju arī Siguldas skolā par sociālo pedagogu, sniedzot atbalstu gan bērniem, gan viņu vecākiem un pedagogiem.

Elīna Kļaviņa

PEP mamma (pirmās emocionālās palīdzības mamma) un biedrības “Tēvi” vadītāja. Vada Bērnu emocionālās audzināšanas grupas tēviem, konsultē un sniedz emocionālu atbalstu jaunajiem vecākiem. Ar vīru audzina pusaudzi meitu un bērnudārznieku dēlu. Brīvajā laikā spēlē ģitāru, dzied, vasarās izbauda dārza darbus vasarnīcā. Patīk pārbaudīt sava ķermeņa un prāta spēju robežas, sportojot un mācoties jaunas lietas (valodas, mūzikas instrumentus).

Iveta Arāja

Mamma un vecmāmiņa ar 22 gadu darba stāžu pedagoga logopēda profesijā, 5 gadu pieredzi bērnu tiesību aizsardzības jomā – praktizējot audžuğimeņu konsultēšanu. Pašreiz fonda PLECS virsmentore Kurzemē.

Inga Oliņa

Divu bērnu mamma (Anetei 12, Viesturam 15), fonda PLECS vadītāja. Ieguvusi maģistra grādu Latvijas kultūras akadēmijā “Kultūras un mediju menedžmentā” un bakalaura grādu Rīgas Stradiņa universitātē “Socioloģijas un mārketinga” programmā. Pirms sākusi vadīt fondu PLECS, bijusi mārketinga un komunikācijas stratēģe un zīmola vadītāja Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojā un komunikācijas vadītāja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā. Jau 5 gadus pasniedz Ekonomikas un kultūras augstskolā. Sertificēta “Vecāku izglītības programmas” trenere.

Elīna Siliņa

Profesionāls sociālais darbinieks ar 20 gadu pieredzi darbā ar ģimenēm un bērniem. Divu, nu jau pilngadīgu, bērnu mamma.

Roberts Līcis

Esmu pieredzes izglītības treneris un savas mazās meitiņas tētis. Ikdienā darbojos piedzīvojumu organizācijā “Lūzumpunkts” un organizēju personīgās izaugsmes un attīstības treniņus sociālā riska jauniešiem. Apmācību nozarē darbojos jau 10 gadus. Uzskatu, ka tieši vecāku loma bērna dzīvē ir ļoti svarīga un noteiks, kādā pasaulē mēs dzīvosim!

Rita Goldmane

Sociālā darbiniece, supervizore, 3 bērnu mamma.

Lilija Geža

Divu fantastisku bērnu mamma un laimīga sieva. Adoptētāja. Atbalsta centra “Tilts” trenere, PLECA mentore adoptētājiem. Siguldas adoptētāju, audžuģimeņu un aizbildņu atbalsta grupas vadītāja. 

“Šajā dzīvē mēs nespējam paveikt lielus darbus. Taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību.” Sv.M.Terēze.